Перший заклад було відкрито в Луцьку (Хаббл Баббл) по франшизі, після двох років роботи, набравшись досвіду, власник вирішив відкрити також кальянну в Рівному, але на цей раз назвати її «Chilling». Менш ніж через рік відкрився і третій заклад у Львові,  на цьому Chilling не зупинився та відкрив четвертий заклад на Сихові . В планах відкриття в інших містах України.

Поки що Chilling, кальян-бар це одна з найбільших кальянних у Львові. Дизайн оформлений в стилі Лофт, бетонні стіни і підлога, іржаві декорації, картини, шкіряні дивани і дубові столи. Заклад має більше ніж 400 кв.м. і вміщає в себе окрему кімнату з Sony Playstation 4 (з великим вибором ігор, на будь-який смак) і два великі зали. Столики розміщені не близько один до одного, є колони і перегородки, тому Вашому комфортному відпочинку не завадить ніщо. Також є літня тераса і контактна барна стійка. Кількість посадочних місць - 120, столів - 35. Є другий поверх.

Якщо всі столики зайняті, Chilling, кальян-бар пропонує Вам присісти за барну стійку, де Ви можете не тільки щось випити або перекусити, а й покурити кальян, якщо всі столики зайняті. Зазвичай у нас діє правило: як тільки столик звільняється, то вас відразу ж за нього пересаджують, щоб ви могли більш комфортно провести свій час.